Rrihte gruan dhe pretendonte se i kishin bërë magji, pranga Dario Bruçit në Mat

0
88

Rrihte gruan dhe u thoshte familjarëve të saj se ka probleme mendore, në pranga 48-vjeçari Dario Bruçi.

Bruçi dhunonte gruan, familja e saj e shtroi dhe në spital psikiatrik për mjekim.

Burime bëjnë me dije se Bruçi rrihte gruan, si dhe pagoi shtetasin Kujtim Popaj për ta shëruar me pretendimin se i kishin bërë magji.

Ky i fundit, shtetas nga Kosova, është vënë po ashtu nën hetim nga ana e prokurorisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu