Thashethemet në shtëpinë e famshme nuk kanë fund.

Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit Beniada, Monika dhe Antonela të cilat kanë komentuar një nga banoret e tjera të shtëpisë.

Bëhet fjalë për Beatrix.

Treshja e vajzave kanë biseduar për operacionet plastike dhe Beniada është shprehur se Beatrix-ës nuk ia kanë bërë mirë gjoksin.

 

“Vjen ajo muskulatura kështu…Duket edhe Trixa e ka bo por nuk ia kanë bërë mirë të shkretës. Kur vesh fustane ka siklet unë e kuptoj… kur është një fustan i hapur. Mendoj se i ka bërë këtu në Shqipëri. Nuk ia kanë bërë mirë.”

E pyetur nga Antonela nëse ajo vetë i ka të bëra, Beniada e mohoi diçka të tillë.

 

“Unë nuk i kam të bëra se kam pasur një problem te gjoksi dhe e kam bërë operacion dhe vit për vit të shtohet. Të marrin dhjamin nga barku dhe ta vendosin te gjoksi. Kam dy vjet. E kam pasur dy e gjysmë tani e kam tre”- tha Beniada.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu