VIDEO: Britney Spears shokon topless

0
114

Britney Spears shkoi topless teksa po gëzhej në sërf në një video që postoi të martën, duke zbuluar se e preu manen e saj të gjatë bionde.

Këngëtarja 40-vjeçare – e cila krenohet me 156 milionë ndjekës në mediat sociale – nuk u zhvesh gjë tjetër veçse një kapelë kauboji rozë dhe tanga e përshtatshme për videon e egër.

Ajo ka mbishkrimin e postimit të saj në plazh: “I preva të gjitha flokët… Nuk dua ta tregoj akoma”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu