E mbani mend postimin për shtrigën në ballkonin e Shakirës përballë shtëpisë së ish-vjehrrës?

Tani mund të shihni se si këngëtarja komunikoi me nënën e Pique.

Data e saktë e realizimit të videos nuk dihet, por kjo nuk është shumë e rëndësishme, pasi vetë fakti që nëna e Pique e kapi Shakirën nga goja.

Imazhi
Imazhi

Çuditërisht, Pique qëndroi aty dhe priti që gjithçka të përfundonte. /G.D abcnews.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu