Modelja Bella Hadid ka dhuruar një spektakël të vërtetë në javën e Modës në Paris, pasi fustani iu ndërtua në skenë përmes një spraji.

Bella “veshi” fustanin e bardhë “magjik” duke sperkatur spraj në trupin e saj ndërsa ishte në pistë.

Supermodelja 25 vjeçe, dhe fustani i saj latex DIY bëri bujë pas paraqitjes së tyre në shfaqjen e modës Coperni të premten (30 shtator).

Veshja dhe performanca shoqëruese e Hadid u quajt një “festim i siluetave të grave nga shekujt e kaluar” nga dizajnerët e Coperni.

Sipas raporteve të huaja, ata përdorën Fabrican, një material spërkatës që ngurtësohet në një pëlhurë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu