Ish-agjenti i SHISH, Xhevahir Mzhika është arrestuar sot nga policia e Tiranës pasi ai kishte kryer një vrasje në 2014 dhe u dënua me 10 vite burg.


vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu