1 ton kokainë e kapur në Itali, DEA operacion në disa qytete në Shqipëri, dyshohet se organizatorët e trafikut…

0
51

DEA amerikane ka zbarkuar në Shqipëri dhe po zhvillon një mega-operacion në disa qytete të vendit në lidhje me sasinë e kokainës që u kap disa javë më parë në Savona të Italisë. Ndërkohë në pranga përfunduan 4shqiptarë.

Ndërkohë mësohet se në përgjime kanë dalë emra të shqiptarëve të përfshirë në trafikun e drogës.

1 ton drogë u zbulua më 2 Janar në Itali dhe ishte nisur nga Brazili. Dyshohet se organizatorët e trafikut ishin shqiptarë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu