Gjykata e Posacme Apelit  ka shtyrë për herë të trete seancen për kërkesen e SPAK për konfiskmim e pasurive të Redjan Rrajas, mes tyre dhe një makinë Audi e cila është  bashkëpronare edhe Kejvina Kthjella.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu