Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin në fshatin Bishqem.Burime për Elbasani flash , bëjnë me dije se një automjet ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Si pasojë e aksidentit nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po merret me hetimin e aksidentit

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu