Në Gjykatën e Apelit të Posaçëm çështja e Emiljano Shullazit, është shoqëruar me debate pasi avokatët e të pandehurve kanë braktisur seancën.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se Gjykata i kishte paralajmëruar avokatët e Gilmando Danit dhe Blerim Shullazit që të mos e zvarrisin më shumë seancën gjyqësore, me mungesën e tyre.

Ndërkohë në këto kushte gjykata ka vendosur që të japë gjykim pa mbrojte për të pandehurit Shullazi dhe Dani. /abcnews.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu