FOTO: Bebe Rexha shfaq format joshëse nga Brazili

0
150

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, po vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë.Së fundmi ajo performoi në festivalin e famshëm “The Town” në Brazil, teksa ka njoftuar edhe datat e turneut në kontinentin aziatik.Rexha ndërkohë është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku shpesh publikon për fansat fotografi të ndryshme na paraqitjet e saj.

Së fundmi, interpretuesja e hitit “I’m Good (Blue)” ka publikuar një kolazh fotografish në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku është shfaqur mjaft tërheqëse.

Ajo ka pozuar e veshur me një fustan të zi të shkurtër, duke vënë në pah fizikun e saj dhe fytyrën e zbukuruar me makijazh.