Modelja e njohur, Demi Rose, nuk kursehet asnjëherë për ekspozimin e tipareve trupore.

Ajo në përgjithësi njihet për pozat provokuese, të cilat pothuajse janë çdo ditë.

Në disa postime në rrjetin social Instagram, ajo ka publikuar disa fotografi me të cilat mori vëmendje të madhe.

Demi zgjodhi që të pozonte me të brendshme, dekolteja e së cilës i fokusoi gjoksin e formësuar.

Në imazhin e dytë e shtrirë në xhakuzi,  Demi dukej e relaksuar dhe  po e shijonte momentin.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu