Pamjet filmike të një kamera sigurie kapën momentin kur disa qytetarë ndihmuan policen e cila po konfrontohej fizikisht me një 64 vjeçar të cilin e kishte ndaluar për një kontroll rutinë dokumentesh.

Ngjarja u shënua në Ohajo. Nga pamjet duket që policja e ndalon atë për një kontroll rutinë.

Burri i identifikuar si David Koubeck, 64-vjeçar u ndalua pasi po ecte me shpejtësi tej normave të lejuara.

Në një moment policja I kërkon të ulet por ai refuzon dhe këtu nis përleshja.

Disa qytetarë I vijnë në ndihmë polices e cila arrin ti vërë prangat dhe thërret skuadrën në ndihmë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu