Nuk kanë fund akuzat ndaj Adam Levine.

Një tjetër modele ka deklaruar se Adam Levine ka zhvilluar një bisedë flirtuese me të në mediat sociale. Sipas saj në fillim të këtij viti, këngëtari i Maroon 5 shikonte story-t e saj, pëlqente postimet dhe madje i dërgonte asaj edhe mesazhe ngacmuese.

Duke folur për DailyMail në një artikull të botuar të mërkurën, 21-vjeçarja pretendoi se ai i shkruante “pothuajse çdo natë rreth orës 22:00”.

“Unë kontrolloja çdo herë që postoja një story, e cila ishte çdo ditë dhe shihej gjithmonë nga ai,” pohoi Russell, e cila ishte vetëm 20 vjeç në atë kohë.

“Ai donte kryesisht postime për të pasmet dhe gjithmonë përgjigjej me diçka që kishte të bënte me ditën e këmbëve apo të pasmeve në palestër.”

Në një seri fotosh që kapën bisedat e supozuara midis Levine, dhe Russell, ai së pari i shkroi asaj, “‘Dita e këmbëve. Më e rëndësishmja dhe më e lehta për t’u kapërcyer.”

Më vonë gjatë bisedës së tyre, ai dyshohet se e pyeti atë, “A je në kolegj apo jo?”, përpara se të shtonte, “Punë e mirë me këmbët. #angazhim.”

Russell i tha gazetës se mendonte se ishte “e çuditshme” që Levine fliste me të, por ajo donte të vazhdonte bisedën e tyre për të parë se sa larg mund ta çonte.

Ajo shprehu:“Ai tha se më gjeti nga faqja e tij “Discover” në Instagram sepse ai është ‘i madh në fitnes’ dhe unë kam një llogari fitnesi. E dija që ishte e çuditshme, kështu që doja ta vazhdoja për të parë nëse përkeqësohej. Kur i thashë se do të kapej duke bërë DM vajza si unë, ai më ndaloi së dërguari mesazhe”, tha ajo.

Pavarësisht se nuk fliste më me të, këngëtari dyshohet se vazhdonte të shikonte story-t e saj.

“Unë mendoj se ky është kuptimi i vërtetë i mungesës së respektit ndaj një gruaje. Më bën shumë të trishtuar fakti që ai është i martuar dhe e bën këtë gjë të papjekur,” tha ajo për gazetën, duke shtuar se i dukej e çuditshme që ai fliste me të “duke marrë parasysh moshën e tij dhe që ai është i martuar”.

Russell bashkohet me katër gra të tjera që kanë dalë me pretendime kundër këngëtarit të “Maps.”

Gruaja e parë, modelja e Instagramit Sumner Stroh , tha se ndihej e “shfrytëzuar” pasi dyshohet se kishte një lidhje me Levine, ndërsa ai ishte i martuar me gruan Behati Prinsloo.

Ajo gjithashtu pohoi për Page Six se ajo dhe Levine kishin një marrëdhënie “fizike” pasi ajo “mbaroi kolegjin në 2021”.

Megjithatë, Levine i mohoi menjëherë pretendimet e Stroh, duke thënë se ai “nuk kishte një lidhje”, por “e kapërceu kufirin gjatë një periudhe të penduar të jetës së tij”. Pasi Stroh doli publikisht me pretendimet e saj, dy gra të tjera nisën akuzat për këngëtarin e “Memories”.

Një grua e quajtur Alyson Rose ndau në një video të fshirë të TikTok një mesazh që Levine i kishte dërguar asaj që thoshte: “Unë nuk duhet të flas me ty, ti e di këtë apo jo?”

Më pas, një komediane e quajtur Maryka shkoi në Story-n e saj në Instagram të martën për të ndarë DM-të e saj të supozuara me Levine, të cilat lexonin, “Tani jam i fiksuar pas teje“.

Së fundmi, ish-instruktorja e tij e jogës Alanna Zabel pretendoi se ai u tha miqve të tij se ajo kishte “b*thën më të mirë në qytet dhe ishte e lezetshme“.

Levine është i martuar me Prinsloo, 34, që nga viti 2014 dhe ata kanë dy vajza: Dusty Rose, 5 dhe Gio Grace, 4. Çifti njoftoi në fillim të këtij muaji se ata janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë.

Modelja thuhet se është “shumë e mërzitur” për pretendimet, por ajo ka zgjedhur të qëndrojë pranë tij pasi ata u panë së bashku dhe në humor të mirë të martën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu