Java e ardhshme pritet të rikthejë sërish reshjet e shiut në vendin tonë.

Ndërkohë që pritet të ketë një rënie të lehtë të temperaturave sa i përket vlerave maksimale.

Gjatë gjithë javës pritet që moti të jetë i paqendrueshëm. Dita e martë dhe e mërkurë pritet të ketë sasi më të madhe reshjesh në vend.

Parashikimi i motit:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu