Ky është 20 vjeçari që u përplas për vdekje mbrëmë nga një makinë në Elbasan, autori ende në arrati

0
195

Një aksident i rëndë mbremjen e kaluar në Elbasan imori jeten nje te riu

Ngjarja ndodhi mbrëmjën e djeshme ku një shtetas i paidentifikuar perplasi me automjet këmbësorin Fiori Sula, 20 vjeç, në qytetin e Elbasanit.

Si pasojë e aksidentit 20-vjeçari ka ndërruar jetë rrugës për spital.

Autori i ngjarjes është larguar menjëherë nga vendngjarja ndërsa policia po heton zbardhjen e ngjarjes dhe po punon për identifikimin e drejtuesit të mjetit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu