Operacion antidrogë nga Policia e Shtetit me urdhër të SPAK.
Sipas burimeve deri më tani janë ekzekutuar të paktën 15 urdhër arreste për prodhim dhe kultivim të bimëve narkotike në disa zona.

Bëhet fjalë për zona periferike të Tiranës, Fushë-Krujë, Krujë dhe Durrës. Operacioni është në vijim nga policia.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu