LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Shëngjin, dyshohet për një të plagosur

0
1143

Mbrëmjen e sotme janë raportuar për shtëna me armë në Shëngjin, ku dyshohet për 1 të plagosur.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

Sakaq,  ende nuk dihet rrethanat e të shtënave.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu