LAJMI I FUNDIT/ TJETER AKSIDENT ME VDEKJE NË PEQIN.

0
141

Nje aksident me pasoje vdekjen raportohet te kete ndodhur ne Peqin ne fshatin Bishqem.Burime bejne me dije se nje mjet eshte perplasur me nje motorr dhe per pasoje drejtuesi i motorrit ka nderruar jete.

Vijon…./

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu