Vetëm disa javë nga ndajnë nga festat e fundvitit dhe të gjithë po kujdesen për të surprizuar njerëzit e zemrës. Lidhur me këtë, këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku ka publikuar një mesazh për të gjithë fansat.

Përmes këtij mesazhi, ajo ka dhënë edhe disa këshilla të ndjera për t’i ndihmuar.

“Para se të blini një grumbull gjërash shoqërisë dhe familjes ne sezonin e festave, pyetni ata se çfarë me të vërtet dëshirojnë. Ndoshta kanë nevojë për ndihmë për të paguar qiranë ose faturat. Ndoshta kanë nevojë për një ditë te lirë pa fëmijë dhe ju duhet një dado, ndoshta kanë nevojë për një gjellë shtëpie ose dikush qe do ti dëgjoj gjatë kohës sa pinë kafe, ndoshta se din çfarë donë dhe janë shumë te marrshëm për t’ua kërkuar atë që ndoshta ti mund te jesh ai /ajo për te dhënë atë që ata me te vërtet kanë nevojë ketë stinë, ma shumë se sa disa gjëra qe ata kurrë nuk do ti përdorin”, ka shkruar Morena./abcnews.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu