Emily Ratajkowski është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar shpesh foto nga përditshmëria e saj. Mirëpo, një postim që ka bërë së fundmi modelja me famë botërore ka “trazuar” sërish ndjekësit e saj. Plotësisht e zhveshur, ajo ka pozuar me qenin në tapetin e shtëpisë së saj.

Kujtojmë që modelja u bë nënë për herë të parë në mars të vitit të kaluar. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Sebastian Bear-McClard mirëpritën në jetë një djalë që e pagëzuan me emrin Sylvestes Apollo Bear. Ai erdhi në jetë me 8 Mars.

 

/abcnews.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu