Kryetari i grupit te Rithemelimit Blendi Himçi  permes nje postimi ne rrjetet sociale ka prezantuar ekipin drejtues te PD (Rithemelimi) per Elbasanin.
Prezantimi i ekipit drejtues te Deges se Partise Demokratike Elbasan.
Sot pata kenaqesine te prezantoja para mediave 4 nenkryetaret te Deges PD Elbasan.
Figura te nderuara te bashkise Elbasan:
1. Gentian Shabanaj . Mjeku i shquar, profesionist dhe human. Nje aset i rendesishem i Partise Demokratike.
2. Klodiana Capja ne profesion ekonomiste. Nje menaxhere e suksesshme ne nje nga kompanite me prestigjoze ne Shqiperi. Nje figure e re plot energji. E formesuar politikisht qe nga FRPD.
3. Gani Cani inxhinier mekanik. Shume i suksesshem ne biznesin e tij. Personalitet i rendesishem prej vitesh ne Partine Demokratike.
Durim Çekrezi inxhinier mekanik. Ish-kryetari i komunes Tregan. Figure historike dhe me kontribute te rendesishme ne Partine Demokratike.
Ne do jemi prane cdo problemi te qytetarit.
Ne do te jemi syri dhe zeri i njererzve qe ndiejne peshen e ktij regjimi te korruptuar deri ne palce.
Ne do perpiqemi te fitojme çdo beteje dhe kauze te interesit te qytetareve per ta pergatitur drejte fitores se zgjedhjeve lokale./Elbasani flash

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu