Skuadrat e reja sekrete të Kim Jong Un do të ekzekutojnë këdo që shikon pornografi nën përpjekjet e diktatorit të Koresë së Veriut.

0
50

Në Shijak është zbuluar një “shtëpi bari”. Mësohet se është sekuestruar lënda narkotike si edhe janë shoqëruar disa persona.

Pritet që pas pak Policia e Durrësit të dalë në konferencë për shtyp dhe të japë më shumë detaje.

Njoftimi:

Në orën 10:10 në fb Policia e Shtetit do të transmetohet live, nga Durrësi, konferenca për shtyp e Drejtorit të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, në lidhje me një megaoperacion, të koduar “Krahët e krimit”. r.t/abcnews.al