Tyson Fury u rikthehet problemeve të vjetra me pijen dhe depresionin. Kampioni i peshave super të rënda në kategorinë WBC i cili ndodhet në qytetin e Nice, ka sulmuar një raksi që vendosi të mos i shërbente.Nga video e regjistruar prej një personi, duket qartë momenti i konfliktit mes Fury-t dhe taksistit dhe në fund boksieri në gjendje të dehur vendos ta sulmojë makinën. Janë disa miq të tij që e pengojnë boksierin të arrijë qëllimin . Shikoni videon;

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu