VIDEO/ Moti i keq “godet” ishullin grek, rrugët zbardhen nga breshëri

0
35

Moti i keq me breshër të fortë ka përfshirë ditën e djeshme Lemnosin.

Breshëri ishte i fortë dhe “ka asfaltuar” sipërfaqen e rrugës brenda pak minutash.

Fotot dhe videot e publikuara nga limnosfm100.gr tregojnë motin e keq intensiv që goditi ishullin.

Lëvizja e mjeteve gjatë natës është bërë me vështirësi./Abcnews.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu