Një zjarr ka rënë në fshatin Shelcan të Elbasanit. Mësohet se nga pakujdesia një i moshuar ka hedhur një cigare dhe është ndezur zjarri.

Si pasojë, është djegur një sipërfaqe toke me pemët frutore dhe ullinjtë.

Ndërkohë, në vendngjarje ka mbërritur zjarrfikësja, e cila po punon për shuarjen e plotë të flakëve

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu