Bukuroshja shqiptare, Oriola Marashi ka vazhduar me fotografitë e saj provokative në rrjetet sociale

Vikendin që lamë pas, Oriola kishte zgjedhur brigjet e bukura të Shën Gjinit për të treguar asetet e saj seksi.

Ajo ka bërë poza mbi një motoskaf, teksa ka treguar gjoksin e saj dhe asetet e tjera për fansat e saj në Instagram.

“Duke menduar….”, ka shkruar ajo duke shtuar pas ca emotikone me lule rozë dhe të befasisë. /GazetaExpress/

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu