21.4 C
Elbasan

Voto 8️⃣ për zgjedhjet vendore!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajme të tjera

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Shëngjin, dyshohet për një të plagosur

Mbrëmjen e sotme janë raportuar për shtëna me armë në Shëngjin, ku dyshohet për 1 të plagosur. Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes. Sakaq,  ende nuk dihet rrethanat e...

Sulmohen me thikë dy profesorë në universitetin norvegjez, arrestohet studenti

Dy profesorë u goditën me thikë në Universitetin e Oslos sot dhe njëri është në gjendje kritike, tha policia norvegjeze, ndërsa arrestoi një student...

Mjeku vrau veten pasi punoi 200 orë jashtë orarit: Puna e tepërt po sëmur njerëzit në Japoni

Familja e një mjeku 26-vjeçar në Japoni, i cili vrau veten vitin e kaluar pasi punoi mbi 200 orë jashtë orarit brenda një muaji,...

Zjarr në fshatin Pajovë, përfshihet nga flakët sipërfaqja me ullinj dhe shkurre

Një sipërfaqe e konsiderueshme me ullinj dhe shkurre është përfshirë nga zjarri mesditës e së enjtes. Flakët nisën fillimisht në kodrat e fshatit Pajovë...

VIDEO/ “Uli duart me mua”, e mitura në Vlorë dhunohet dhe tërhiqet zvarrë nga bashkëmoshataret! Reagon Policia

Një video virale ka qarkulluar në rrjete sociale ku shihet se si një e mitur dhunohet fizikisht dhe ofendohet nga disa bashkëmoshatare. Në video shihet...

Goditi me kosore vëllain dhe mbesën e tij, arrestohet 59-vjeçari

Njoftimi i policisë: DVP Vlorë/Vihen në pranga 4 shtetas, procedohet në gjendje të lirë 1 tjetër, për vepra të ndryshme penale. Në vijim të veprimeve procedurale...